9 nömrəli tam orta məktəbin VIII sinif şagirdi Səmədova Fəridə Əli qızı “Zəfər yolu” inşa müsabiqəsində I dərəcəli diplomla təltif olunub
Azərbaycan uşaqlarının V Ümumrespublika Forumu
Malıbəyli kənd 1 nömrəli məktəbin IXc sinif şagirdləri Ramana qəsəbəsində yerləşən tikiş sexinə ekskursiya ediblər
Polad Həşimov xatirəsinə həsr olunmuş "Zəfər Olimpiadası"nda 7 nömrəli məktəbin coğrafiya müəllimi İsmayıl İbrahimov yüksək nəticə göstərib və respublika üzrə yarışa qatılan müəllimlər içərisində ilk onluğa daxil olaraq I yerə layiq görülüb
Şuşa Rayon Təhsil Şöbəsində Azərbaycan Respublikası Təhsil naziri cənab Emin Əmrullayevin müvafiq əmri ilə 5 Oktyabr Müəllimlər Günü münasibətilə təltif edilən müəllimlərə mükafatların təqdim edilməsi münasibətilə tədbir keçirilib.
1 nömrəli məktəbin IIc sinfində "Yol hərəkəti qaydalarına əməl edək" mövzusunda maarifləndirici tədbir keçirilib
10Nli məktəbin VIII sinif şagirdləri Şəhid Ağaliyev Müzəffər Vahid oğlunun ailəsini ziyarət ediblər.
“Narkomaniyaya yox deyək!”
"Dişli çarxlar" modelində layihə rəhbəri Ceyhun Əsgərov və tərəfdaş məktəb 10 nömrəli tam orta məktəbin coğrafiya müəllimi Zərifə İbrahimovanın iştirakı ilə şagirdlərlə dialektoloji araşdırma və toponimlər üzrə işlər aparılıb
11 nömrəli tam orta məktəbin ibtidai sinif müəllimi Dilbər Əliyeva və ingilis dili müəllimi Əfsanə Əsgərovanın təşkilatçılığı ilə IIIa sinfində “Zəfər bizimdir!” adlı tədbir keçirilib
"Tarixə Zəfər yazanlar" adlı tədbir keçirilib
7 nömrəli tam orta məktəbdə Nəzakət Əlizadənin rəhbərliyi ilə general-mayor Polad Həşimovun adını daşıyan IIIa sinfində "8-noyabr Zəfər Günü" adlı tədbir keçirilib